Vi är redovisningsbyrån som finns där för er.

Ett framgångsrikt företag kräver en stor arbetsinsats, och det gäller att lägga tiden på det du är bäst på. Vi är bäst på att administrera mindre företag och ge dig som kund bra beslutsunderlag för att kunna utveckla din verksamhet. Självklart ser vi också till att du följer och upprättar din bokföring efter de lagar och regler som gäller.

Oavsett om du är i startgroparna för ett nytt företag eller driver ett väletablerat bolag kan vi finnas till hands. Antingen för att förbättra era befintliga rutiner eller för att skapa nya och hjälpa ditt företag att ta nästa steg.

Bäckgatan 18, 352 31 Växjö
0470-260 90
info@persson-thorin.se

Kommentar

Jag godkänner att mina uppgifter används för att bli kontaktad.

 

 

Vi jobbar på Persson & Thorin

Lisa Hellström, redovisningskonsult

0470-260 90 , 0768-55 04 88

lisa@persson-thorin.se

Civilekonom med mångårig erfarenhet både som egenföretagare och som redovisningskonsult.

Mikael Gustafsson, auktoriserad redovisningskonsult

0470-260 90 , 0768-55 02 55

mikael@persson-thorin.se

Delägare med ett stort intresse för företagsfrågor.

Sabrin Awad, redovisningskonsult

0470-260 90 , 0768-55 15 85

sabrin@persson-thorin.se

Företagsekonom med specialinriktning mot fastighetsförvaltning.

Petter Åkesson, auktoriserad redovisningskonsult

0470-260 90 , 0768-55 55 67

petter@persson-thorin.se

Petter är utbildad civilekonom och utbildar inom skatter & redovisning. VD och delägare.

Carin Elofsson, auktoriserad redovisningskonsult

0470-260 90 , 0768-55 49 99

carin@persson-thorin.se

Ekonom med flerårig erfarenhet som konsult och rådgivare för småföretag.

Karl Thorin, redovisningskonsult

0470-260 90 , 0705-94 75 01

karl@persson-thorin.se

Arbetat på ekonomiavdelning sedan 1971 och är en av grundarna till Persson & Thorin AB.

Sofia Lundsten, auktoriserad redovisningskonsult

0470-260 90 , 0709-55 52 50

sofia@persson-thorin.se

Civilekonom med flerårig erfarenhet som controller inom tillverkningsindustrin.

Hanna Lönn, redovisningskonsult

0470-260 90 , 0707-55 27 65

hanna@persson-thorin.se

Träningsglad civilekonom med fördjupning inom redovisning.

Johanna Bardeman, redovisningskonsult

0470-260 90 , 0730-75 55 01

johanna@persson-thorin.se

Matilda Karlsson, redovisningskonsult

0470-260 90 , 0768-31 98 83

matilda@persson-thorin.se

Ekonom från Tingsryd som alltid möter alla med ett leende.

Linda Johannesson, redovisningskonsult

0470-260 90 , 0709-49 18 38

linda@persson-thorin.se

Linda är ekonom med stor vana att hjälpa företagare få koll på sin administration.

Helena Jette, redovisningskonsult

0470-260 90 , 0738-05 91 90

helena@persson-thorin.se

Paula Olesen, redovisningskonsult

0470-260 90 , 073-054 30 33

paula@persson-thorin.se

Ekonom med lång erfarenhet av redovisning och har tidigare arbetat som ekonomichef på ett mellanstort företag

Helle Horn Johansson, redovisningskonsult

0470-260 90 , 0730-67 99 22

helle@persson-thorin.se